By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه ی بازیابی مخاطبین اندروید با استفاده از EaseUS MobiSaver

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه مخاطبین حذف شده را در اندروید بازگردانی کنید. البته ایتدا باید بررسی کنید که آیا مخاطبان مخفی شده اند یا حذف شده اند. اگر مخاطبین حذف شده باشند شما می توانید به کمک حساب Google خود, آنها را بازیابی کنید. در غیر این صورت می توانید از یک نرم افزار برای بازیابی استفاده کنید.

 

 

مراحل :

صفحه دانلود EaseUS MobiSaver

صفحه دانلود EaseUS MobiSaver

 1. به صفحه دانلود EaseUS MobiSaver بروید. برای این کار به آدرس http://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html بروید. اگر نتوانستید مخاطبین را از طریق Google backup بازیابی کنید, برای این کار نیاز به یک نرم افزار دارید.
دکمه ی FREE DOWNLOAD

دکمه ی FREE DOWNLOAD

 1. روی دکمه ی FREE DOWNLOAD کلیک کنید. این دکمه ی آبی رنگ در وسط صفحه قرار دارد. با این کار فایل در کامپیوتر شما دانلود می شود.

 

 1. MobiSaver را نصب کنید. این مرحله بسته به نوع کامپیوتر شما متفاوت است.

Windows – روی فایل نصبی دانلود شده دوبار کلیک کنید, طبق مراحل مشخص شده پیش بروید و روی هنگامی که نصب MobiSaver به اتمام رسید روی گزینه ی Finish کلیک کنید.

Mac – فایل نصب را باز کنید و MobiSaver را به پوشه ی Applications بکشید.

 

 1. اگر MobiSaver به صورت خودکار باز نشد؛ MobiSaver را باز کنید. برای این کار به راحتی روی آیکون آبی رنگ MobiSaver کلیک کنید.

 

 1. دستگاه اندروید خود را به کامپیوتر متصل کنید. برای این کار می توانید از کابل USB شارژر استفاده کنید.

 

 1. روی گزینه ی Start کلیک کنید. با این کار MobiSaver اندروید شما را اسکن خواهد کرد.

 

 1. صبر کنید تا اسکن به اتمام برسد. شما می توانید پروسه ی اسکن را در بالای صفحه مشاهده کنید.

 

 1. روی زبانه ی Contacts کلیک کنید. این زبانه در گوشه ی سمت چپ پنجره ی MobiSaver قرار دارد.

 

 1. روی کادر های کنار نام مخاطبین کلیک کنید. اگر می خواهید همه ی مخاطبین درون لیست را انتخاب کنید به راحتی روی گزینه ی “Name” کلیک کنید.

 

 1. روی گزینه ی Recover کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد. با این کار پنجره ای باز می شود که می توانید در آن یک محل ذخیره برای مخاطبین مشخص کنید.

 

 1. اندروید خود را به عنوان محل دخیره انتخاب کنید. خواهید دید که در پنجره ی save location دستگاه اندروید شما نیز لیست شده است.

 

 1. روی گزینه ی OK کلیک کنید. اکنون مخاطبین شما در دستگاه اندروید بازنشانی خواهند شد. تا زمانی که پروسه به طور کامل انجام نشده است, دستگاه را از کامپیوتر جدا کنید.

منبع : نحوه ی بازیابی مخاطبین اندروید با استفاده از EaseUS MobiSaver